Reklama | Kontakt |

Arka

ul. Świerkowa 8, centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Cennik:

Pok 2 os do poj 210 PLN
Pok 2 osobowy 320 PLN
Apartament De lux 490 PLN


Opis:
Hotel „Arka” jest jedną z najnowszych baz noclegowych w Wiśle. Posiada 40 miejsc noclegowych w pokojach dwu- i cztero- osobowych oraz apartamentach z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji gości udostępniamy restaurację, bar, salę konferencyjną zaś z atrakcji rekreacyjnych oferujemy centrum Spa. Hotel jest idealnym miejscem zarówno dla krótkiego, weekendowego relaksu jak i długiego wypoczynku. Obsługujemy również Gości instytucjonalnych.

Pokoje:
Do dyspozycji gości oddajemy: 11 pokoi dwuosobowych,2 pokoje czteroosobowe,2 apartamenty wyposażone w : tv, tv-sat, łącze internetowe, łazienkę, wc, prysznic, wannę.

Dodatkowe informacje:

Do dyspozycji gości oddajemy również kompleks odnowy biologicznej wyposażony w : saunę, solarium,kapsułę SPA, gabinet kosmetyczny, gabinet masażu, salę konferencyjną, jacuzzi zewnętrzne na dużym słonecznym tarasie, basen kryty oraz masaż perełkowy w ekskluzywnym jacuzzi.


Atrakcje w pobliżu:
Dzięki dogodnemu położeniu Hotel zapewnia możliwość korzystania w pełni z wszystkich atrakcji regionu. Niedaleko hotelu znajdują się liczne wyciągi narciarskie o różnym stopniu trudności a dla początkujących narciarzy i snowboardzistów szkółki narciarskie. Dla gości naszego Hotelu oferujemy zniżkowe karnety na wyciąg „Soszów”.

Reklama

Tagi

 
English version Arka in english