Reklama | Kontakt |

Gwarek **

ul. Wczasowa 49, Ustroń [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Cennik:
osobodoba - 53 - 75 PLN

Opis:
Obiekt GWAREK w Ustroniu Jaszowcu jest zarządzany przez firmę PUPH "WAMPOL" Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach. Dysponujemy: 160 miejscami noclegowymi, 2 salami konferencyjnymi, siłownią, solarium, sauną, basenem z podgrzewaną wodą, kawiarnią, ogródkiem letnim z grillem.

Pokoje:
Posiadamy 8 apartamentów, 13 pokoi czteroosobowych, 8 pokoi trzyosobowych, 32 pokoje dwuosobowe i 3 pokoje jednoosobowe. Dostęp do internetu przez szybkie łącze internetowe.

Dodatkowe informacje:
Zapraszamy na smaczne domowe jedzenie - trzy posiłki dziennie. W naszej ofercie między innymi pieczone prosie, dania z grilla i wyśmienite domowe ciasta. Kawiarnia oferuje bogatą gamę napoji oraz regionalne niespodzianki. Zatrudniamy wysokiej klasy kucharzy i gwarantujemy miłą i sympatyczną obsługę.

Atrakcje w pobliżu:
Na uczestników wypoczynku czeka wiele atrakcji, występy zespołów regionalnych, smaczna domowa kuchnia i miła profesjonalna obsługa. Basen z podgrzewaną wodą z widokiem na Czantorię pozwoli na pełną rekreakcję i wypoczynek. Dla amatorów zimowego wypoczynku organizujemy kulig a do wyciągu narciarskiego na Palenicę jest 100 metrów.

Podobne oferty noclegów w pobliżu

  • Ziemowit Hotel Ustroń - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

    Ziemowit **

    Położenie: Ustroń
    Cena: 
zobacz wszystkie oferty hoteli w Wiśle, Szczyrku lub Ustroniu ›

Reklama

Tagi

 
English version Gwarek in english