Reklama | Kontakt |

Willa Jaskółcze Gniazdo

Jaworzynka 868, Istebna, Inne [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Cennik:

osobodoba - 40 - 45 PLN


Opis:
Zapraszamy do nowo otwartej willi „Jaskółcze Gniazdo” w Jaworzynce. Nazwa wzięła się stąd, że kiedy pewnego wiosennego dnia zawitaliśmy do willi okazało się, że na poddaszu osiedliły się jaskółki w niezliczonej ilości.

Pokoje:
Proponujemy gościom 30 miejsc noclegowych w pokojach 2-3 osobowych oraz apartament z pełnym węzłem sanitarnym. Willa posiada salę jadalną, w której można spożyć smaczne posiłki ( domowa kuchnia, dania regionalne), salę kominkową na około 50 osób.

Dodatkowe informacje:
górę by zobaczyć Tatry i Małą Fatrę. Miłośnikom historii, sztuki i folkloru zapewniamy, że to wszystko na Was czeka. To tutaj się rzeźbi, maluje, haftuje grywa na ludowych instrumentach muzycznych.

Atrakcje w pobliżu:
Jaworzynka to jedna z najwyżej położonych i na południe wysuniętych wiosek Beskidu Śląskiego, leżącego u styku trzech granic: polskiej, słowackiej i czeskiej ( Trójstyk granic – Jaworzynka Trzycatek).Dojechać można od strony Wisły lub Żywca, od strony Republiki Czeskiej ( całodobowe przejście drogowe – Jasnowice w odległości 2 km od pensjonatu), od Republiki Słowackiej ( przejście graniczne w Zwardoniu). Samochodem, rowerem dojedziecie państwo pod nasze drzwi, pociągiem do Wisły, samolotem do Katowic lub Krakowa gdzie możemy państwa odebrać. Zachęcamy Państwa do pobytu pod naszą strzechą, a jeżeli zostawicie u nas kij, z którym wędrowaliście po górach, będzie na was czekał na pewno do następnego przyjazdu.

Podobne oferty noclegów w pobliżu

 • Niagara Pensjonat Inne - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  Niagara

  Położenie: Inne
  Cena: od 60 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
 • Motel Gazda Pensjonat Inne - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  Motel Gazda

  Położenie: Inne
  Cena: 
zobacz wszystkie oferty tanich noclegów w Wiśle, Szczyrku lub Ustroniu ›

Reklama

Tagi

 
English version Willa Jaskolcze Gniazdo in english