Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 8.2/10
na podstawie 3 opinii gości

Pod Jedlami ***

ul. Beskidzka 17, Wisła [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Opis:

Hotel Pod Jedlami jest usytuowany ok. 1 km od centrum Wisły, w dzielnicy Jarzębata, na zboczu góry o tej samej nazwie. Korzystna lokalizacja pozwala na wypoczynek niezakłócany miejskim zgiełkiem i hałasem, daje również możliwość podziwiania panoramy miejscowości, korzystania z dobroczynnych właściwości świeżego powietrza, ciszy, spokoju i mikroklimatu zapewnianego przez zalesiony teren wokół hotelu.


Pokoje:

Do Państwa dyspozycji w Hotelu*** Pod Jedlami oddajemy przestronne pokoje 1, 2, 3- osobowe, rodzinne pokoje typu studio oraz komfortowe apartamenty. W zaciszu pokoju zapewniamy dostęp do telewizji satelitarnej, telefonu oraz internetu (WiFi). W połączeniu z funkcjonalnym wyposażeniem, pozwoli to Państwu – jeśli zaistnieje taka konieczność – także na zorganizowanie miejsca pracy.


Dodatkowe informacje:

Tym z Państwa, którzy decydują o wyborze obiektu gwarantującego wysoki standard usług w czasie konferencji, sympozjum czy też szkolenia w Wiśle, polecamy profesjonalnie wyposażone centrum konferencyjne z miejscami dla 120 osób. Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy ośrodek szkoleniowy, w którym mieszczą się sale konferencyjne o łącznej powierzchni 240 m2. Sale wyposażone są w profesjonalne zestawy nagłośnieniowe oraz audiowizualne (projektory multimedialne, ekrany, telewizory, odtwarzacze CD i DVD). W każdej z nich zapewniamy dostęp do internetu.


Podobne oferty noclegów w pobliżu

  • Patria Hotel Wisła - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

    Patria ***

    Położenie: Wisła
    Cena: 
zobacz wszystkie oferty hoteli w Wiśle, Szczyrku lub Ustroniu ›

Reklama

Tagi

 
English version Pod Jedlami in english