Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 8.1/10
na podstawie 6 opinii gości

Centrum Green Hill

ul. Dziechcinka 7, centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Opis:

Witamy Państwa w Centrum Green Hill, bajkowo położonym w jednej z najpiękniejszych wiślańskich dolin – Dziechcince. Niebywałą zaletą miejsca w którym się znajdujemy jest unikalny mikroklimat, a także bezpośredni kontakt z naturą. Obiekt otoczony jest górami, które porasta las, zamieszkiwany przez rzadko spotykane gatunki roślin i zwierząt. Usytuowanie Pensjonatu w samym sercu Wisły, niespełna kilometr od jej ścisłego centrum czyni go doskonałą bazą do wycieczek plenerowych. Jeśli poszukują Państwo idealnego miejsca dla Siebie i Swoich bliskich czy to na weekend, wakacje, każdą wolną chwilę serdecznie zapraszamy w nasze progi.


Pokoje:

Oddajemy do Państwa dyspozycji 23 komfortowo wyposażone pokoje: dwu, trzy i cztero osobowe oraz jeden apartament. Łączna liczba miejsc noclegowych to 58 miejsc . Ponadto w pokojach istnieje możliwość przygotowania dodatkowych miejsc - dostawek. Pokoje zostały zaaranżowane tak, aby zapewnić gościom pełen komfort i wygodę nie rezygnując z przestronności i funkcjonalności.


Dodatkowe informacje:

Kulinaria w Centrum Green Hill wabią kuchnią domową, pełną swojskich smaków i kuszących aromatów. Niezapomnianych doznań kulinarnych dostarczą wyborne potrawy, wyprodukowane ze starannie dobranych produktów i według starych, sprawdzonych receptur.


Reklama

Tagi

 
English version Green Hill Centre in english