Reklama | Kontakt |

Gawra ***

ul. Górnośląska 44, centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
Cennik:

pokój 1-osobowy 220 zł
pokój 2-osobowy 200zł/osoba


Opis:

Hotel Gawra położony jest w centrum Wisły na nasłonecznionym stoku partecznika, z którego rozpościera się malowniczy widok na pasmo Beskidu Śląskiego. Wisła to wspaniałe miejsce do uprawiania sportów zimowych (liczne wyciągi narciarskie i trasy biegowe) oraz wypoczynku letniego (wspaniałe trasy wycieczek pieszych i rowerowych oraz możliwość zażywania kąpieli w królowej polskich rzek Wislę).


Pokoje:

Hotel Gawra dysponuje 37 pokojami:

14 pokoi jednoosobowych
23 pokoje dwuosobowe z łóżkami pojedynczymi lub łożem małżeńskim (istnieje możliwość zakwaterowania trzeciej osoby na rozkładanej kanapie)

Wszystkie pokoje są komfortowo urządzone, wyposażone w łazienkę (prysznic, WC), telefon, TV sat oraz balkon na południową stronę.
Skrytki sejfowe są dostępne w recepcji. 
Hotel wyposażony jest w windę. 
Nie przyjmujemy zwierząt. 
Do dyspozycji Gości dozorowany, bezpłatny parking


Dodatkowe informacje:

Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze nowe fantastyczne centrum SPA.  Oferujemy basen z dużą ilością hydromasaży.Przy basenie znajduje się duże jacuzzi. W naszym SPA oferujemy również nowoczesne sauny: suchą i mokrą. Mamy także do dyspozycji panel infrared.  W recepcji dostępne są skrytki sejfowe. Hotel wyposażony jest w windę. Do dyspozycji Gości dozorowany, bezpłatny parking.

    *basen wewnętrzny
    *sauna sucha
    *sauna mokra
    *panel infrared
    *gabinet kosmetyczny
    *solarium
    *bilard


Reklama

Tagi

 
English version Gawra in english